(201) 972-5594 vaad@nitzanimschool.org


איריס אהרון

מנהלת בית הספר

איריס התחילה את קריירת ההוראה עוד בצבא. היא שירתה כמורה ומייד לאחר השירות הצבאי התחילה ללמוד וקיבלה תעודת הוראה ותואר ראשון. במהלך השנים בהן עבדה כמורה בבית ספר יסודי בישראל, סיימה את לימודי התואר השני ואיתם תעודת הסמכה ללימוד חקר המקרא באוניברסיטת חיפה.
בישראל עבדה איריס כרכזת חברתית במשך שבע שנים והובילה פרויקטים חינוכיים רבים.
בשנת 2005 הגיעה איריס לארה”ב ומיד החלה לעבוד בבית ספר ניצנים, כמורה בכיתה ג’. בשנת 2006 החלה את עבודתה בבית ספר “כרמל אקדמי”, בגריניץ׳ קונטיקט, שם למדה רבות על הוראת עברית כשפה שנייה.
בשנת 2011 החלה את עבודתה בבית ספר יסודי “ישיבת נועם” בפרמוס, ניו ג’רזי.
איריס, בוגרת “גוונים”, חוזרת לניצנים כמנהלת בית הספר בשנת 2018 ומביאה איתה תכנית לימודים מעניינת ומגוונת שתאפשר למידה חווייתית אשר תשמר את הערכים היהודיים והישראליים ותיצור חוויית למידה מקסימלית מרתקת.
איריס שואפת לשמר, לחזק ולטפח את החזון החינוכי של ניצנים כפי שהתעצב לאורך שנות קיומו של בית הספר, על ידי התאמת תכנים אטרקטיביים ועכשוויים עבור התלמידים ובאמצעות ליווי ותמיכה בצוות ההוראה.

איריס אהרון - מנהלת בית הספר
יונית דותן

יונית דותן

יונית עוסקת בחינוך כבר 13 שנים. תחילה לימדה בישראל, בהמשך בפלורידה ובשבע השנים האחרונות מלמדת יונית, בהצלחה גדולה, בבית ספר ניצנים, כמחנכת כיתה ג׳. יונית נהנית מהלמידה העצמית שכרוכה בתהליך ההוראה ומהאפשרות ללמוד מתלמידיה ״איך להיות מורה טובה יותר״. שיעוריה מאופיינים בלמידה חוויתית, רב-תחומית שפונה לכישורים הייחודיים של כל תלמיד ותלמיד.

אורנה בורג

אורנה בורג

אורנה עוסקת בחינוך לגיל הרך כבר 11 שנים. היא מלמדת עברית בישיבת נועם בגילאי טרום חובה, חובה וכתה א׳, ומלמדת בבית ספר ניצנים מאז 2014. אורנה מלמדת את התלמידים בדרכי נועם ובשמחה, מתוך אהבה לילדים ולמקצוע. היא נהנית במיוחד מהוראת העברית, ומההשפעה החיובית שיש לחשיפה לשפה שנייה על הילדים, במיוחד בגילאים הצעירים. ״ככל שהם מתחילים ללמוד שפה שנייה בגיל מוקדם יותר, ככה הם סופגים אותה יותר בקלות״.

אוסי מאק - מורה למוזיקה

אוסי מאק

מורה למוזיקה

אוסי היא מורה למוזיקה כבר 25 שנים, ובניצנים היא מלווה אותנו בשירה ובנגינה כבר 15 שנה. אוסי נפגשת עם הילדים פעם בשבוע, ומלמדת אותם קריאה, חשבון, היסטוריה ואוצר מילים – הכל בעברית ודרך המוסיקה. היא מלמדת את מיטב הפזמונים הישראלים, ישנים וחדשים, בחיוך ובהרבה תשומת לב והקשבה. תחת ידיה האמונות התלמידים שרים ורוקדים וזו ההצלחה של כולנו ״שילדים שגדלים פה יודעים שירים ישראלים ומכירים מלחינים ישראלים וכך גם מזדהים עם הישראליות של המשפחות שלהם״.

סופיה רוזנברג

סופיה רוזנברג

סופיה הצטרפה לניצנים ב-2016, כמורה מחנכת בכיתה ב’. לסופיה תואר ראשון בחינוך מאוניברסיטת בר אילן ותואר שני במדיניות ציבורית מאוניברסיטת תל אביב. את דרכה בחינוך התחילה בישראל, בהדרכה בסוכנות היהודית כרכזת תוכנית לעולים צעירים במרכזי קליטה, ובהמשך עבדה עם ילדים המתמודדים עם קשיי קשב וריכוז. במקביל לעשייה החברתית, לימדה סופיה בבית הספר הישראלי “בראשית” בקלוסטר, והיא ממשיכה לעבוד כמרכזת הפעילות של קהילת דוברי הרוסית מטעם ה- UJA. לסופיה נסיון רב בהתאמת החומר הלימודי לצרכי התלמידים, והיא משתמשת בכלים מתחום החינוך הלא פורמלי ליצירת חוויה לימודית עשירה ומהנה באמצעות משחקים והפעלות.

מיה קליינשטיין

מיה קליינשטיין

מיה הצטרפה לניצנים בשנת 2014, והיא מלמדת את כתת הגן תוך משחק, יצירה ותנועה. מיה מלמדת את הגיל הרך למעלה משלושה עשורים, ומתמחה בלימוד עברית בשיטת ״חלב ודבש״. הילדים נחשפים למגוון נושאים ולומדים אוצר מילים רחב דרך שירים וסיפורים. מיה מקבלת סיפוק גדול מההוראה ונהנית לראות את ההתלהבות של הילדים בשיעורים ״הם רוצים ללמוד, ומראים לי זאת באהבה רבה״.

כרמל אהרונוביץ׳

 כרמל אהרונוביץ׳

כרמל עוסקת בלימוד עברית כבר למעלה משני עשורים. בניצנים היא מלמדת בהצלחה רבה את כתות ד׳-ה׳, ובמקביל היא מלמדת עברית בכתות א׳-ו׳ בHebrew School ואף מכהנת כפרופסורית מן המניין באוניברסיטאת מונטקלייר כמורה ללימודי שפות. בעבודתה, כרמל משתמשת בידע המקצועי האדיר שצברה על מנת לתפור תוכנית התקדמות אישית וייחודית לכל אחד מהתלמידים, תוך דגש על סגירת פערים וקידום פרטני. היא מעשירה את אוצר המילים של תלמידיה באמצעות חשיפה לתכנים עשירים ומגוונים.

שרה רדוביץ׳

שרה רדוביץ׳

שרה הצטרפה לניצנים בשנת 2015. שרה היא בוגרת החוג לפסיכולגיה באוניברסיטת בר-אילן, ובעלת תעודת הוראה ללימוד מקצועות יהדות ועברית בניו ג’רזי. במהלך שהותה בארה”ב, השלימה שרה תואר שני נוסף ביעוץ חינוכי, ועבדה מספר שנים כיועצת חינוכית בבתי ספר תיכוניים במחוז ברגן. לשרה נסיון רב בהוראת עברית ויהדות במסגרות חינוך פורמליות וא-פורמליות גם יחד. שרה עבדה כמורה לעברית בכיתות גן – ד’ בבתי הספר המשלימים ליהדות ועברית באמרסון ובגלן רוק, ניו ג’רסי. במסגרת עבודתה עברה הכשרה בתוכנית “נטע- נוער לטובת העברית” המתמקדת בלימוד עברית כשפה שנייה לדוברי אנגלית. שרה נהנית מקריאת ספרים, שירה, וריקוד. היא חברה במקהלה הישראלית של ה-JCC בטנפליי, ומביאה את אהבתה לשירה גם לתלמידי ניצנים, כשהיא מלווה את שיעוריה בשירה, ריקוד ומשחקי ילדות ישראליים.

עליזה שטרית

עליזה שטרית

עליזה עוסקת בחינוך היהודי ובלימוד עברית לגילאי גן חובה עד כיתה ב׳ שנים רבות. היא עובדת ב-Fair Lawn Jewish Center כמורת גן חובה ומלמדת ב-Hebrew School. עליזה הצטרפה לבית ספר ניצנים לפני שלוש שנים והיא מלמדת בכישרון את תלמידי כיתה א׳. עליזה מלמדת תוך כדי משחק ומעבירה את חומר הלימוד בצורה מרתקת ומעשירה ״כי כשהשיעור נראה כמו משחק – כל ילד רוצה להשתתף וזו הדרך להצלחה״.