(201) 972-5594 vaad@nitzanimschool.org

ועד ההורים וצוות ההנהלה

בית ספר ניצנים מנוהל ע״י ועד הורים מתנדבים המורכב מצוות מנהל וועדות


פעילות הועדות

  • הועדות מורכבות כולן מהורים מתנדבים
  • ועדת אירועים עוסקת בהפקה, ארגון והקמה של אירועים לקהילה
  • ועדת ספונסרים עוסקת בגיוס נותני חסות לפעילות הקהילתית של בית הספר
  • ועדת קליטה פועלת לקליטתן של משפחות חדשות באיזור
  • מעוניינים להצטרף אלינו? צרו קשר!

פעילות הצוות המנהל

  • ועד ההורים מורכב מצוות מנהל (Board) וועדות שונות
  • הצוות המנהל מגדיר ומעצב את האג׳נדה החינוכית והחברתית של בית הספר
  • הצוות המנהל מגייס ותומך בצוות הפדגוגי ומפקח על פעילות הוועדות השונות
  • הצוות המנהל אחראי על בניית וניהול התקציב, הכספים, ומתן מלגות
  • הצוות המנהל תומך בארגון אירועים חברתיים לקהילה

חברי הצוות המנהל

ערד ידידיה

ערד ידידיה

ערד  הצטרף לצוות המנהל של ניצנים לפני כשלוש שנים. לערד למעלה מעשרים שנות נסיון בתחום הפיננסי, תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה ותואר שני במנהל עסקים. בניצנים ערד אחראי למערך הכספים וכן לתחום השכר, המיסים והביטוח. כישראלי החי בארה״ב מזה 14 שנים וכאב לשלושה ילדים, ערד מאמין בחשיבות של הקניית השפה העברית והתרבות הישראלית לילדינו והוא נמנה בקרב תומכיו הנלהבים של בית הספר. 

מירי כהן

מירי כהן

מירי הצטרפה לניצנים בשנת 2008 כחברה בועדת חינוך ואחרי הפסקה קצרה הצטרפה ב-2011 לצוות המנהל של בית הספר. מירי אחראית, בין היתר, על ריכוז, אירגון וניהול המשימות העומדות בפני בית הספר, הן במישור הבית ספרי והן במישור הקהילתי, ויש לה חלק מהותי בהגדרת ועיצוב חזון בית הספר. במקצועה מירי היא מתכנתת מחשבים שעוסקת כיום בניהול פרויקטים ואופרציה בחברות טכנולוגיה ומדיה. מירי הגיעה לארה״ב לפני 7 שנים וילדיה הצטרפו לניצנים מיד אחרי המעבר, מתוך מטרה לשמר את העברית ואת התרבות הישראלית איתה נולדו וגדלו בארץ. החזון של מירי הוא שניצנים ימשיך להוות מרכז חשוב בחיי הקהילה הישראלית הן בלימודי העברית והן כמרכז תרבותי.

עדי וקסמן-מגיד

עדי וקסמן-מגיד

עדי הצטרפה לצוות המנהל של ניצנים בשנת 2012. במקצועה עוסקת עדי בניהול, שיווק ואופרציה של חברות בתחום הטכנולוגיה והיא בעלת תואר ראשון במדעי המחשב וכלכלה, תואר שני במנהל עסקים ודוקטורט בהתנהגות ארגונית. עדי אחראית בין השאר על הצדדים העסקיים והטכנולוגיים של פעילות ניצנים וכן על השיווק, אתר האינטרנט ועמוד הפייסבוק של בית הספר ועבודה מול ארגונים שונים בקהילה. עדי חיה בארה״ב כבר 18 שנה ובעלת היסטוריה עשירה של פעילות חברתית וקהילתית. לעשייה בניצנים הגיעה בעקבות ילדיה (תלמידי ניצנים מזה 7 שנים) ובהמשך למעורבותה בקהילה הישראלית בתחום המקצועי והאישי.

שפרה טריפון

שפרה טריפון

שפרה עוסקת בחינוך יהודי וישראלי כבר שנים רבות, תחילה באריזונה ובהמשך פה בניו ג׳רזי. העשייה הציבורית והקהילתית שלה רבה וענפה – החל מהקמת ״הבית הישראלי״ בפיירלון שמציע מגוון פעילויות תרבות לישראלים בפיירלון והסביבה, דרך ניהול מועדון הספר העברי וכלה בהקמת הספרייה הישראלית הראשונה בפיירלון. שפרה הצטרפה לניצנים בשנה שעברה כמנהלת בית הספר, והשנה ממשיכה את פעילותה בניצנים כחלק מהועד המנהל. תחת ניהולה הפך בית הספר למוקד פעילות קהילתי, והוא ממשיך לצמוח ולשגשג בכל המובנים.

מאיה אורן-דהן

מאיה אורן-דהן

מאיה, מהנדסת מחשבים במקצועה, הצטרפה לצוות המנהל של ניצנים ב-2015. בשנת 2013 עשתה הסבה מקצועית והפכה את תחביב האמנות למקצוע, וכיום היא בעלת עסק עצמאי למתנות אישיות וסדנאות יצירה. בניצנים מאיה אחראית בין היתר על עיצוב האירועים הקהילתיים והבית ספריים שאנו עורכים במהלך השנה, פיתוח ויישום הפעלות יצירה ועיצוב חזות בית הספר. מאיה הגיעה לניצנים מתוך רצון לחזק את הזהות הישראלית של בנה הצעיר, והעשייה שלה בניצנים מהווה המשך ישיר לרצון לסייע לבית הספר לפרוח, להצליח ולהצטיין.

רביד ידידיה

 רביד ידידיה

רביד הצטרפה לצוות המנהל של ניצנים בשנת 2011, והיא אחראית, בין היתר, על התכנון התקציבי של בית הספר וריכוז הלוגיסטיקה באירועים השונים המופקים ע״י בית הספר. לרביד תואר ראשון בחינוך מיוחד וסוציולוגיה ותעודת הוראה בחינוך מיוחד והיא בעלת נסיון רב בעבודה עם אוכלוסיות שונות. כאמא לשלושה ילדים, המתגוררת בארה״ב משנת 2001, רביד מאמינה שהקניית השפה המדוברת והכתובה במסגרת בית ספר ישראלי היא חוויה מעצבת עבור ילדי הישראלים בניכר. הרצון לחיזוק תחושת השייכות והזיקה לישראל בקרב ילדיה הם שהובילו את רביד לעשייה בניצנים, שם הם חווים חוויות משותפות בעברית ובסגנון ישראלי עם ילדים בני גילם.